Voorgesteld ter aansluiting bij de organisatie: FotoTrailer Design & Print
Dit bedrijf in Almelo is in 2009 gestart met fotografie van evenementen in de paardensport. Vanwege steeds meer vraag naar grote prints van de foto’s heeft de eigenaar, Roy Provoost, een printer en een plotter aangeschaft en is het bedrijf de prints zelf gaan produceren en monteren. Foto Trailer is nu een autoriteit op dit gebied binnen de paardensport.
Er zijn vier mensen werkzaam, die zich bezighouden met de signing van evenementen, met name de aankleding van maneges, stallen en auto’s met (paarden)trailers. Hiervoor wordt zowel het ontwerp als het printwerk in eigen huis uitgevoerd.
Een grote klant van Foto Trailer is de Van Grunsven SF Group.
Het bedrijfspand bestaat uit twee etages en beslaat ruim 250 m². Er zijn aparte ruimtes voor het kantoor, de opslag, de productie en het ontvangen van klanten. Binnenkort zal het pand worden uitgebreid.

